2002 Färgetsning
Såld: 100 kr
Såldes den 27 september 2021 -
9144 Färgetsning
Såld: 150 kr
Såldes den 28 januari 2019 -
7383 Färgetsning
Såld: 100 kr
Såldes den 17 oktober 2016
4048 Färgetsningar
Såld: 300 kr
Såldes den 18 januari 2016 -
6175 Färgetsning
Katarinahissen, signerad, motivet: 30x42
Såld: 200 kr
Såldes den 18 januari 2016 -
7074 Färgetsning
Såld: 300 kr
Såldes den 26 januari 2015
7051 Färgetsning
Såld: 450 kr
Såldes den 26 januari 2015 -
2113 Färgetsning
Jean Skoglund (1908-1948), Katarinahissen, 30x44
Såld: 350 kr
Såldes den 20 september 2010 -
5079 Färgetsning
signatur, Katarinahissen, Stockholm, 30x22
Såld: 400 kr
Såldes den 23 augusti 2010